רצים להשבתם – BRING THEM BACK RUN – עם זוחלי גני תקווה 26.10.23

מאז השבת השחורה – שבת שמחת תורה, 7.10.2023 – כאשר אני מגיעה בברכות השחר לברכה "מתיר אסורים", אני אומרת אותה בכוונה מיוחדת. אמן, שתתגשם במהרה!

זוחלי גני תקווה בקריאה נרגשת: השיבו את החטופים!

זוחלי גני תקווה בקריאה נרגשת: השיבו את החטופים!

 

 

 

 

 

לחתימה שלי במייל הוספתי את התמונה הבאה, בתקווה שיהיה בה כדי להעלות את המודעות:

 

התינוק כפיר - אחד מעשרות ילדים חטופים.

התינוק כפיר – אחד מעשרות ילדים חטופים.

 

 

 

 

כמו אצל רבים מאיתנו, עניין החטופים מדיר שינה מעיניי, מילולית. אשר על כן, כאשר החליטו זוחלי גני תקווה על ריצה הקוראת להשבתם, ענת ואני החלטנו לוותר על האימון הקבוצתי שלנו ולרוץ ריצה שיש לה ערך מוסף עם הזוחלים (לא, הם לא באמת זוחלים. נהפוך הוא).

דפי נסלרוט ושמוליק אפל ארגנו את האירוע, וכשהגענו לכיכר הזוחלים קיבלנו מספר חזה, ממש כמו במרוצים, ועליו נכתב BRING THEM BACK RUN. שמוליק נשא בגאון את דגל ישראל משך כל הריצה, ריצה שהייתה ברחובות סביון, גני יהודה וגני תקווה.

שמוליק אפל נושא את הדגל בגאון גם בריצה וגם בסיומה

שמוליק אפל נושא את הדגל בגאון גם בריצה וגם בסיומה

 

 

 

 

 

ריצה למען החטופים-מספר חזה-26.10.23

 

 

 

 

 

 

 

כלמי הגיע למרות הפציעה ברגל (לא מהמלחמה! גם בריצה נפצעים) ושר שירי עידוד וניצחון. דורון פרי סיפר לי תוך כדי ריצה שהיום יש לבנו יום הולדת, ואשתו ציינה באוזניו שזהו גם יום הולדתו של ארז קלדרון, שנחטף מניר עוז עם אביו עופר ואחותו סהר בת ה-16. בת דודתו נויה וסבתו כרמלה נרצחו. לאחר הריצה גיגלתי את שמו של ארז וראיתי בזעזוע את סרטון החטיפה שלו. ליבי יצא אל האם הדס, הקוראת להשבתם של ילדיה בריאים ושלמים. אמן!

"מתיר אסורים", אנו מברכים בברכות השחר, ואני מתפללת שכך יהיה עם כל החטופים וגם עם ארז.

אמן שיתקיימו בנו דברי הנבואה:

"כֹּה אָמַר ה' מִנְעִי קוֹלֵךְ מִבֶּכִי וְעֵינַיִךְ מִדִּמְעָה כִּי יֵשׁ שָׂכָר לִפְעֻלָּתֵךְ נְאֻם ה' וְשָׁבוּ מֵאֶרֶץ אוֹיֵב.

וְיֵשׁ תִּקְוָה לְאַחֲרִיתֵךְ נְאֻם ה' וְשָׁבוּ בָנִים לִגְבוּלָם"  (ירמיהו לא, טו–טז).

 

כתמיד, שלחתי את הפוסט לעריכת לשון לאחי, איסי שמש, עורך לשון מקצועי, שעבר את השבת השחורה עם אשתו-גיסתי תמי, בקיבוץ מגן שבעוטף עזה (מועצה אזורית אשכול), קיבוץ שניצל הודות לגבורת כיתת הכוננות שלו שהגנה על יושביו בחירוף נפש וספגה אבדות.

הקיבוץ פונה מיושביו, אך איסי, שהוא ראש צח"י, נותר בו עם עוד שנים-עשר חברי כיתת הכוננות. אני יודעת שהוא עסוק מאוד כעת, לכן הבהרתי שאם אין לו זמן לעריכת לשון – בהחלט אבין.  איסי, שהוא תמיד זריז במלאכתו, החזיר לי את הטקסט המתוקן  והעיר: "גם רימון קירשט, הבת של נחום ואביטל ממגן, נחטפה עם בעלה".

יהי רצון שישובו כולם בשלום ובמהרה!

דגל ישראל-רצים להשבתם-26.10.23

"כל הארץ דגלים דגלים"

"כל הארץ דגלים דגלים"

ריצה להשבת החטופים-מני עם הדגל-26.10.23

Comments

comments

פורסם בקטגוריה ריצה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>